Головна - Sexyhair

Про бренд

SexyHair — американський бренд професійної косметики для волосся. У 1998 році Майкл О’Руарк, відомий стиліст-перукар, двічі чемпіон світу у сфері перукарського мистецтва дає початок корпорації Sexy Hair Concepts.

Натхненний різноманітністю Лос-Анджелеса та безліччю способів підкреслити свою індивідуальність, він розробив своє власне бачення сексуальності. Для ньго це поняття не обмежувалося зовнішнім виглядом, а скоріше було способом самовираження. Така філософія стала основою для створення продуктів SexyHair, які сьогодні надихають перукарів та споживачів по всьому світу на вираження своєї сексуальності.

Бренд представляє повний асортимент продуктів для догляду за волоссям та стайлінгу преміум-класу, що делікатно впливають на волосся.

Сьогодні продукція SexyHair представлена у близько 40 країнах і в понад 60 тисячах ліцензованих салонів у США. SexyHair став брендом №1 із продажу професійного лаку для волосся в США. Кожні чотири секунди продається одна упаковка продукту.

Групи продуктів

  • Big Sexy Hair
  • Curly Sexy Hair
  • Healthy Sexy Hair
  • Style Sexy Hair

Big Sexy Hair

Лінійка для розкішно густої зачіски.

Кожен продукт Big SexyHair подарує приголомшливий об’єм без зайвих обтяжень. Інноваційні формули утримують вологу та дарують максимально тривалу фіксацію для пишної зачіски.

Curly Sexy Hair

Лінійка для догляду за кучерями.

Особливий комплекс Dynamix текстурує локони, робить їх гладенькими та шовковистими, захищаючи від вологості.

Healthy Sexy Hair

Формули продуктів Healthy Sexy Hair збагачені гідролізованим соєвим протеїном та протеїнами пшениці. Ця суміш інгредієнтів повертає силу та здоров’я пасмам, відновлює пошкоджені ділянки та зміцнює білкову структуру волосини.

Style Sexy Hair

Серія стайлінгових засобів для найсміливіших експериментів.

Продукти збагачені екстрактом бамбука та алое вера, протеїнами сої та пшениці, настійкою соняшника, кактусосою водою, кератином та воском. Усі ці компоненти подбають про здоров’я та силу волосся під час стайлінгу будь-якого рівня складності.

Легкі та непомітні – вони не залишають слідів на зачісці, тілі та одязі та допомагають створити невагомий образ без жодних обтяжень та відчуття жирності.