Головна - Ecru New York

Про бренд

ECRU New York пропонує колекції престижних б’юті-рішень для догляду за волоссям та шкірою голови.

Кожен продукт цієї марки заснований на багатій культурі салонного догляду і створений професійними hair & make up стилістами для професіоналів та їх клієнтів.

Eксклюзивні формули для догляду за шкірою голови та волоссям максимально ефективні навіть у найскладніших умовах та дарують здоров’я та красу кожній зачісці.
ECRU New York – це формули, які пропонують ефективність там, де це важливо, і свободу дій там, де це має значення. COSMETIC HAIR CARE – так бренд з повною впевненістю говорить про себе.

Групи продуктів

  • Cleanse
  • Сondition
  • Style
  • Finish

Cleanse

Професійні шампуні для делікатного очищення та догляду за кожним типом волосся. Живильні формули підтримують силу та еластичність локонів, залишаючи їх м’якими, сяючими та зволоженими.

Сondition

Кондиціонуючі б’юті-засоби для будь-якого типу волосся. Продукти допомагають відновити структуру локонів, роблячи їх шовковистими, слухняним та сяючим. Засоби максимально живлять і насичують волосся, готуючи до стайлінгу.

Style

Необмежені можливості для креативного стайлінгу.
Б’юті-рішення цієї серії допоможуть з моделюванням зачіски будь-якого ступеня складності на всіх типах волосся.

Продукти дозволяють надати ідеальну форму, зберігаючи локони пружними та рухливими. Усі засоби мають нейтральний запах, чудові текстури, не пересушують і не обтяжують волосся.

Finish

Фініш-засоби для приголомшливого результату будь-якого стайлінгу.

Легка, середня або сильна фіксація, матовий або глянцевий ефект – лінійка Finish має продукти, що допоможуть завершити зачіску будь-якого типу та надовго закріпити бажаний результат.